Włącz ciemny motyw, który jest przyjemnieszy dla oczu podczas nocy.

Włącz jasny motyw, który jest przyjemniejszy dla oczu podczas dnia.

Włącz ciemny motyw, który jest przyjemnieszy dla oczu podczas nocy.

Włącz jasny motyw, który jest przyjemniejszy dla oczu podczas dnia.

Motywowanie młodych do osiągania sukcesów i wiary w siebie? Im szybciej tym lepiej. Jeśli jesteś osobą, która chce motywować dziecko do odnoszenia samych sukcesów w życiu, seria książek „Bajki z sukcesem w tle” jest właśnie dla Ciebie. Teorie związane z sukcesem sprawią, że w umyśle waszego dziecka zakorzeni się pozytywne i odważne myślenie w dążeniu do celu.

Opowiadania są autorstwa Sławomira Żbikowskiego. Z zawodu jest on chemikiem-biotechnologiem, zaś po godzinach staje się cudownym ojcem pragnącym dla swych pociech wszystkiego co najlepsze. Stara się wpajać swoim dzieciom teorie związane z sukcesem, motywacją i wiarą w swoje możliwości.

Informacje o książkach „Bajki z sukcesem w tle”

„Bajki z sukcesem w tle. Jak skierować swoje dziecko na drogę sukcesu?” (2013r.) oraz „Bajki z sukcesem w tle. Tom II. Porozmawiajmy o pieniądzach.” (2015r.) zostały opublikowane przez Wydawnictwo Złote Myśli. Wydawane są w miękkiej oprawie, o wymiarach 15×21 cm. Pierwsza z serii książek ma 144 strony, druga zaś – 180.

Dla kogo jest przeznaczona?

Treści zawarte w książkach „Bajki z sukcesem w tle” stworzone są dla dzieci powyżej 3 roku życia, młodzieży, a także dla nas – dorosłych. Opowiadania kierowane są do osób, które pragną nauczyć się teorii sukcesu, aby kształtować pozytywne myślenie, odwagę i motywację. Przekaz, który zawarty jest w bajkach utrwala się w umysłach czytelników, aby dalej – w przyszłości – przynieść ogromne rezultaty. Jest on równie silny i motywujący dla dzieci jak i osób dorosłych.

Bajki z sukcesem w tle

Fabuła książek „Bajki z sukcesem w tle”

„Bajki z sukcesem w tle. Jak skierować swoje dziecko na drogę sukcesu?” są zbiorem opowiadań, które pomagają młodemu czytelnikowi w lepszym starcie. Autor pragnął wpoić dzieciom motywujące treści nim otoczenie zakorzeni w nich ograniczające przekonania. Im szybciej wprowadzimy je w życie dzieci, tym lepiej.

„Bajki z sukcesem w tle. Tom II. Porozmawiajmy o pieniądzach.” jest książką, która uczy okazywania wdzięczności za to co się ma, o wierze w swoje siły i marzenia. O tym, że narzekanie w niczym nie pomoże, a wręcz tylko utrudni. Cudownym aspektem jest kształtowanie przekonania, że pieniądze nie czynią człowieka bogatym, tylko to co dzięki nim można zrobić dla swego rozwoju, dobra rodziny czy pogłębiania swych pasji.

„Zawarte w opowiadaniach przesłanie dotrze do młodych umysłów naszych dzieci i zagnieździ się w nich, aby wktórce wykiełkować i przynieść niesamowite plony.” – od Autora.

Nie jest na to za wcześnie!

Treści zawarte w opowiadaniach, niestety, bardzo rzadko są przekazywane w przedszkolach czy szkołach. O takich sprawach jak życiowy sukces, motywacja, pozytywne myślenie czy finanse, powinno się rozmawiać z dzieckiem od najmłodszych lat. Nigdy nie jest na to za wcześnie, dziecko potrafi wiele zrozumieć i zapamiętać. Zakorzenić w sobie same pozytywne wartości. Dodatkowym walorem jaki ofiarują nam książeczki jest to w jaki sposób są one przedstawione – w formie bajek. Ułatwia to omówienie z dzieckiem trudnej tematyki jaką są finanse czy wiara we własne możliwości.

A na koniec…

Chciałabym każdemu z Was, dzieciom jak i dorosłym, polecić przeczytanie książek z tej serii.  A może już z nich korzystacie? Jak wrażenia Wasze i dzieci? Motywowanie młodych – jesteście za? Czy udało Wam się wykorzystać mądrości przekazane w książkach? Widzicie zmiany w codziennym funkcjonowaniu?

Szczerze zachęcam was do dyskusji i dzielenia się swoimi doświadczeniami w komentarzach poniżej, a także do udostępniania postu w celu edukacji większej części społeczeństwa.
#wykapananiania

Udostępnij! 

Zamknij